Ümelsan'da iş fırsatları

Kariyer

0 +
Aktif Çalışan
0
Ofis Alanı
0
Depo Alanıı
0 +
Ürün

Ümelsan Ailesinin Bir Parçası Olmak

Her zaman önceliğimiz olan yenilikçi politikamız ile tüm çalışanlarımıza değer katıyoruz. Gün geçtikçe büyüyen ailemizle sektör içerisinde yerimizi sağlamlaştırıyor, yenilikçi ve uzman kadromuz ile de değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmaya devam ediyoruz.

Genç

Önceliğimiz sektöre yeni değerler katmak olması ile ekip arkadaşlarımızı da ona göre belirliyoruz. Genç ekip kadromuz ile yeniliğe adım adım ilerliyoruz.Her gün gelişen uzman ve genç kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yenilikçi

Genç kadromuz sayesinde her zaman yenilikçi bir politika izlemekteyiz. Sektör içerisinde ismimizi duyurmamızı sağlayan uzman ve genç kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sistemli

Çalışmalarımızda her zaman düzen ve sistemi beraber götürmeye özen göstermekteyiz. Daha etkili ve güçlü bir çalışma sağlamak için en iyisini ortaya koyuyoruz.

Güvenli

Tüm çalışmalarımıza gösterdiğimiz özen sayesinde sektör içerisinde güven kazandık. Böylece Ümelsan olarak değerli müşterilerimiz için en iyi hizmet kalitesini garanti ediyoruz.

Ümelsan kaç marka ile beraber çalışmaktadır?

Birçok farklı firma ve marka ile işbirliğimiz bulunmaktadır. 300’den fazla marka birliklerimiz ile sizlere en iyi hizmet kalitesini sunmaktayız.

Ürün yelpazesi içerisinde neler var?

Genel olarak ürün yelpazemiz oldukça geniştir. İhtiyacınız olan birçok ürünün tedariğini yapmaktayız.

Sevkiyat süreci nasıl gerçekleşmektedir?

En hızlı ve güvenilir yöntemleri kullanarak değerli müşterilerimize en iyi şekilde ürünleri göndermekteyiz. Gerek kendi firmamızla gerekse başka firmalarla kısa sürede ürünlerinizi sizlere ulaştırmaktayız.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Farklı ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sizlere en uygun yöntem ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart, havale ve çek gibi ödeme yöntemlerini rahatlıkla seçebilirsiniz.

wheel-cart-glyph

Teklif Sepeti

Sepetinizde henüz bir ürün yok.

Bize Yazın

Herhangi bir sorunuzda bize ulaşabilirsiniz.