Bizim Hikayemizi Keşfet

Yenilikçi ve uzman kadromuzla tanışın!

Hakkımızda

1990 yılında Yalova’da adım attığımız iş hayatına, 1995 yılında elektrik malzemeleri satışı yapmak üzere Ümelsan şirketini kurarak devam ettik. Ümelsan olarak, kalite standartlarındaki ürünlerimizi güvenilir bir şekilde hazırlıyor ve satışa sunuyoruz. Katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği çalışma ortamında, kaynaklarını verimli kullanmayı bilen ve yeteneklerini sürekli geliştiren mühendislerimiz ve ekip arkadaşlarımızla beraber, kaliteli hizmetler vererek, her daim gelişmeye doğru ilerliyor ve hızla büyüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanda, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı öncelik ediniyor; kısa süreli değil, her zaman güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz.

Misyon

Kuruluşumuzdan, günümüze kadar uzanan bu süreçte; heyecanımızı aynı tutuyor, her daim gelişimin ve yeniliğin peşinde koşarak uzun vadeli ve verimli iş ilişkileri kuruyoruz. Uzman kadromuz ile firmamızı geliştirmeye ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Vizyon

“Sorun değil, çözüm” farkındalığını oluşturarak ilerlediğimiz bu yolda; inovasyon çağına ayak uyduruyor, kendimizi devamlı geliştirmeyi ve hep en iyisi olarak kalmayı hedefliyoruz.

Güven

Müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve memnun kalmalarını sağlamak için güvene dayalı ilişkiler kuruyoruz.

Tecrübe

1995 yılından beri yer aldığımız sektörde, yaptığımız faaliyetler doğrultusunda birçok deneyim kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz.

Uzmanlık

Kadromuzu, özenle seçtiğimiz ve alanlarında uzman olan ekip arkadaşlarımızdan oluşturarak, daha profesyonel hizmetler veriyoruz.

İnovasyon

Yenilikçi düşünce yapımız ile hem kendimizi hem de müşterilerimizi, hep daha ileriye götürmeyi planlıyoruz.

Fiyat

Uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde, müşterilerimizin duyduğu ihtiyaçları, en doğru bütçeler ile karşılıyoruz.

Odak

Kurumları tanıyor, yaşadıkları sorunları biliyor ve sorunlarını gidermek için çözüm odaklı çalışıyoruz.

Sevkiyat

Siparişleri ve ihtiyaçları özenle hazırlıyor, güvenilir ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Takım

Daha iyi hizmetler verebilmek için genç ve yenilikçi mühendis ekibimiz ile takım halinde çalışıyor ve çalışmalarımızı sistematik şekilde ilerletiyoruz.

Takım

Uzman Kadromuz ile Sizlere Hizmet Veriyoruz

John Doe

CEO of Cool

John Doe

CEO of Cool Company

John Doe

CEO of Cool Company

John Doe

CEO of Cool Company

John Doe

CEO of Cool Company

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Ümelsan bünyesinde sizler için uygun birçok pozisyon bulunmaktadır. İlanlarımıza bakarak bizler ile iletişime geçebilir, kolaylıkla başvurularınızı paylaşabilirsiniz. Genç ve uzman kadromuz ile yenilikçi çalışmalarımızda sizleri de aramızda görmekten keyif duyarız.

wheel-cart-glyph

Teklif Sepeti

Sepetinizde henüz bir ürün yok.

Bize Yazın

Herhangi bir sorunuzda bize ulaşabilirsiniz.