Misyon – Vizyon

MİSYONUMUZ

Ümelsan, kalite standartlarındaki ürünlerini güvenilir bir şekilde satışa hazırlamaktadır. Kaynaklarını verimli kullanmayı bilen, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerini geliştiren, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren ve verecek olan ekip arkadaşlarıyla hizmet verme misyonuna sahibiz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sürekli gelişen müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmet sağlamak önceliğimizdir. Müşterilerimiz ile kısa süreli değil, güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak firmamız için çok önemlidir.

VİZYONUMUZ

Ümelsan, nitelikli çalışanlarıyla perakende, toptan ve e-ticaret olarak kurulan www.elektromarketim.com adersinden sattığı ürünlerde ve hizmette kaliteyi öncüleyen; sektörde daha hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir marka hedefiyle vizyonunu genişletmeye devam edecektir.

Gittikçe modernleşen Yalova’nın, büyüyen ihtiyaçlarını potansiyel olarak gören firmamız aynı zamanda, ithalat ve ihracat satışlarının kontrol edilmesi ve takibi için Hong Kong’ da bir firma ve Çin’ de de bir ofis ile teknolojiyi en kısa zamanda son kullanıcıya sunmaktadır.

 

2019-05-02T10:18:41+00:00