Başarımız Çözüm Ortağı Olmaya Dayanmıştır

Hakkımızda

ÜMELSAN olarak, çalışma hayatımızda her zaman sistemli şekilde ilerlemekteyiz. Düzenli bir sistem oluşturarak, çalışmalarımıza bu sistem üzerinden
devam ediyor ve hataya yer vermeyecek şekilde hizmet kalitemizi her zaman arttırıyoruz.

Şirket politikalarımızdan biri olan iç denetime fazlasıyla önem vermekteyiz. İç denetimimizi tabi tutarak düzenli bir çalışma ortamı sağlayıp, çalışanlarımız ile müşterilerimiz için öncü bir şirket olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz.

ÜMELSAN olarak geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek en iyi ve kaliteli ürünleri bulundurmaktayız. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda ürün gamımızı daha da genişleterek, her geçen gün yerel pazar içerisinde adımızı duyuruyoruz.

Her daim gelişimin ve yeniliğin peşinde koşarız. Yeniliklerimiz ile günden güne büyüyor, müşteri ve toplumu düşünerek yenilikler getirmekteyiz. Kuruluşumuzun sahip olduğu tüm kaynaklardan yararlanarak, politikalarımızdan şaşmadan en iyisini sunmaktayız. Büyümeyi rakamsal değerlerin ötesinde tutarız…

“Kuruluşumuzdan günümüze uzanan bu süreçte aynı heyecan ile; her daim gelişimin ve yeniliğin peşinde koşarak sağladığımız uzun vadeli ve verimli iş ilişkileri ile sektördeki güven eksikliğini kapatarak, paydaşlarımızla firmamızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Sorun değil, çözüm; standart değil farkındalığı oluşturarak geldiğimiz bu yolda, kendimizi geliştirerek inovasyon çağına ayak uydurmaya devam edeceğiz…”

MİSYONUMUZ

Ümelsan, kalite standartlarındaki ürünlerini güvenilir bir şekilde satışa hazırlamaktadır. Kaynaklarını verimli kullanmayı bilen, iyi bir çalışma ortamında yeteneklerini geliştiren, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanlarına değer veren ve verecek olan ekip arkadaşlarıyla hizmet verme misyonuna sahibiz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sürekli gelişen müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmet sağlamak önceliğimizdir. Müşterilerimiz ile kısa süreli değil, güvene dayalı, kalıcı ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak firmamız için çok önemlidir.

 

VİZYONUMUZ

Ümelsan topluluğu sürekli büyüyen bir organizasyon içerisinde, gelişme sağlamayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken tanıtımından kampanyalarına, garanti sürelerinden teknik desteğe kadar her durumda müşterisinin yanında olduğunu göstermektedir.

Uzun yıllar elektrik, elektronik ve makine gruplarında pazarın lideri olan firmamız, pek çok kurumsal müşterinin yanı sıra inşaat firmaları, üretim tesisleri ve sanayi kuruluşları başta olmak üzere geniş bir portföye hizmet vermektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

ÜMELSAN bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Kalite yönetim sistemimizin standartları gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi ve
sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

“ÜMELSAN” Üst Yönetimi Kalite Yönetim Sisteminin gelişmesi ve sürekli kılınması için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlar.

 

İNSAN KAYNAKLARI

Ümelsan insan kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için, gerekli işgücü  alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, sunduğu ürün ve hizmetlerini hedeflediği mükemmel çizgiye taşıyan, ulusal ve uluslararası alanda başarılarını kanıtlayan firmamızın çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.

Bize göndereceğiniz iş başvurularınızı detaylı şekilde inceleyecek, size olumlu veya olumsuz şekilde mutlaka geri dönüş yapacağız.